o nas   >  firma


Firma Drewexim Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Przez ponad 20 lat działalności profil produkcji i asortyment oferowanych produktów ulegał zmianom. W ofercie firmy znajdowały się takie wyroby jak stolarka okienna i drzwiowa z drewna, aluminium i drewna-aluminium, okiennice, moskitiery, kantówka okienna i drzwiowa oraz wiele innych produktów. Od 2013 roku Drewexim przekształcił asortyment produktów i obecnie oferuje głównie kantówkę.

Aby sprostać wymaganiom i gustom tak wielu różnych klientów z krajów Europy i świata Drewexim poszczycić się może bardzo szeroką ofertą produktową. Poza tym wszyscy pracownicy firmy nieustannie pracują nad ciagłym ulepszaniem swoich produktów i podwyższaniem i tak bardzo wysokich już standardów. Nad koordynacją funkcjonowania firmy od samego początku aktywnie czuwają jej główni udziałowcy Prezes Andrzej Kozłowski i Wiceprezes Andrzej Kozłowski Jr.

Dwa zakłady produkcyjne firmy Drewexim o wielkości ponad 10 000 m2 rozmieszczone na gruntach o wielkości prawie 60 000 m2, w których zatrudnionych jest prawie 100 osób pracują wspólnie przy produkcji najwyższej jakości kantówki. Wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników oraz pełna kontrola jakości na każdym etapie produkcji gwarantują każdorazowe wytworzenie idealnych produktów.

  kantówka okienna:
    standardowa
    skandynawska
    pasywna
    retro
    nietypowa
  kantówka drzwiowa:
    standardowa
    wzmocniona
    pasywna
  inne
  drewno opałowe
O nas
    firma
    targi
    prasa o nas
Kontakt